Dlaczego Górski Diament?

Łącząc tradycyjny podhalański kształt ze stylem Witkiewiczowskim stworzyliśmy Kolekcję Biżuterii Mountain Diamond.

Chcemy pokazać piękno i moc naszych Tatr. Zakopane i jego okolice to miejsca w których każdy może zetknąć się bezpośrednio z pięknem przyrody. Nasz zachwyt nad jej doskonałością, stabilnością a zarazem nieprzewidywalnością przekłada się na pomysły które staramy się realizować.

Tatry wymagają rozwagi i pokory, zarazem jednak pozwalają dotrzeć w piękne malownicze zakątki nawet mało zaawansowanym turystom. Również nasza biżuteria wymaga zastanowienia, spokoju i zadumy. Dlatego pragniemy aby tak samo jak wyjątkowy i piękny jest otaczający nas świat, wyjątkowa była kolekcja Mountain Diamond.

Pragniemy również prezentować ją wyłącznie w miejscach wyróżniających się pięknem i oryginalnym stylem, gdzie Ty będziesz mieć czas by cieszyć się nią w spokoju i zadumie.

Pomimo kilkunastu miesięcy pracy, jesteśmy dzisiaj na początku drogi… drogi której celem jest stworzenie niepowtarzalnej biżuterii dla tak wyjatkowych osób jak Ty. Dlatego codziennie szukamy nowych rozwiązań, jeszcze piękniejszych kamieni i cudów przyrody które pozwolą nam rozpalać wyobraźnię i pokonywać kolejne bariery.

Nadzór nad jej wykonaniem sprawują dyplomowani Mistrzowie Złotnictwa, którzy potrafią połączyć tradycyjne ręczne techniki złotnicze z użyciem najnowocześniejszych zdobyczy technologicznych XXI wieku.

Więcej o marce:

Mountain Diamond jest częścią dużego projektu zainicjowanego przez Pana Wojciecha Krzyściaka. Nowa marka Księstwo Góralskie opierając się na tradycji Zakopiańskiej Szkoły Przemysłu Drzewnego, łączy jej styl z nowymi wyzwaniami naszych czasów, oprawiając go w eleganckie i wartościowe formy.

Każdy czas wymaga zmian, również zimowa stolica Polski – Zakopane stoi przed koniecznością zmiany swojego wizerunku, by sprostać potrzebom i wyzwaniom coraz liczniej odwiedzających je gości.

Zadaniem Księstwa Góralskiego jest połączenie XIX wiecznego stylu z którego wywodzi się aktualna góralszczyzna z potrzebami współczesnego świata.