Our Products

The Heritage

The Heritage oznacza „Dziedzictwo”. To właśnie spuścizna pozostawiona przez miłośników i twórców sztuki góralskiej stały się dla nas natchnieniem do stworzenia biżuterii koncentrującej w sobie wszelkie atuty kunsztu snycerskiego. Niepowtarzalny symbol zakopiański w nowoczesnym jubilerskim wydaniu, zadowoli nawet największych koneserów tradycyjnych motywów.

Urzekająca zakopiańska sztuka oraz motywy dzieł artystów-rzemieślników pochodzące z XIX wieku, stały się naszą inspiracją do stworzenia niezwykłej kolekcji biżuterii. Charakterystyczny kształt dwustronnego, ażurowego stożka, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wzorów kojarzonych z kulturą Podhala. Przenosząc ludowość do współczesnej sztuki jubilerskiej, postanowiliśmy udoskonalić to co piękne.

Kto kiedykolwiek był w górach wie, że słońce nigdzie nie wschodzi i nie zachodzi piękniej niż tutaj. Złoto, z którego powstała nasza ekskluzywna biżuteria zmieszane jest z blaskiem właśnie tego niepowtarzalnego słońca, które opromienia najwyższe polskie szczyty. Towarzyszące szlachetnemu kruszcowi diamenty, swoje lśnienie zawdzięczają migoczącym drobinkom śniegu, zalegającego na szczytach Polskich Tatr.

Przewodni motyw złoto-diamentowej kolekcji The Heritage, stał się idealnym reprezentantem historii ludowej wśród ekskluzywności współczesnego świata.

Ty także możesz zostać ambasadorką tradycyjnego, góralskiego piękna w nowoczesnym wydaniu.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników